Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Co nowego w Ja czytam?

Kampania Ja czytam! rośnie w siłę, spieszymy zatem z nowościami dla nauczycieli! Chcieliśmy sprostać Waszym oczekiwaniom, więc postanowiliśmy rozdzielić poziomy gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych w Bibliotece Ja czytam!, aby w ten sposób ułatwić dobranie odpowiednich lektur. W gimnazjum pojawiły się trzy nowości:

  • Monika Marin Kroniki Saltamontes. Tajemnicze bractwo oraz Kroniki Saltamontes. Ucieczka z mroku

Kroniki Saltamontes to trylogia pełna pięknych wartości wplecionych w przygodę, wartką akcję i tajemnicę. To książka, nad którą pochyli się i dziecko, i dorosły, gdzie na niektórych rozdziałach czytelnik się zatrzymuje, aby zastanowić się, co jest najważniejsze w życiu, a z kolei inne rozdziały pochłania jednym tchem.

  • Agnieszka Tyszka Nawijka na Skypie

Nastoletnia Amanda spotyka Nawojkę – pierwszą studentkę w dziejach Akademii Krakowskiej. Nawojka jest gotowa wiele zaryzykować, by studiować na uczelni, a dla Amandy to tylko jedno „kliknięcie” i wzruszenie ramion. Zderzenie dwóch światów wywołuje wiele pytań: Co to znaczy mieć marzenia? Jaką cenę się płaci, dążąc do ich spełnienia? Którędy iść, gdy wszystkie drogi wydają się pełne przeszkód? Czy Skype może być kołem ratunkowym? Kim jest ta, która nigdy się nie poddaje?

 

Kolejne nowości już niedługo!


Dodaj własny komentarz:

 


22.10.2015 20:42, Wioletta napisał:

Zgadzam się z poprzedniczką. Kurs niezwykle przydatny. W mojej szkole DKE cieszy się dużą popularnością. Pracuję z dziećmi w szkole podstawowej w ramach koła polonistycznego. Od kiedy zaczął działać DKE przybyło kilku nowych członków. Wiadomości o ciekawych spotkaniach szybko się rozchodzą.

19.10.2015 18:46, HALINA napisał:

Również nie mogę interaktywnie zapisać się na kurs I stopnia. Proszę o pomoc.

13.10.2015 16:08, Bożena napisał:

Jak się zapisać ana kurs I stopnia? Próbuję już drugi raz i nie udaje mi się. Proszę o pomoc.

09.10.2015 16:59, Violetta napisał:

Bardzo fajny kurs. Spotkania rewelacyjne. Kreatywność młodzieży i chęć działania widoczna na każdym kroku. Jestem zachwycona pomysłem. Polecam każdemu.

Liczba komentarzy: 4

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×