Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Czas na wakacje!

Rok szkolny dobiegł końca. Nadszedł czas podsumowań i refleksji. Dla nas wszystkich był to rok pracowity, ale na szczęście wysiłek włożony w pracę został wynagrodzony. Mamy ogromny zaszczyt poinformować, że w ciągu pół roku od ogłoszenia kampanii Ja czytam! w Polsce nie ma powiatu, w którym nie powstałby Dyskusyjny Klub Edukacyjny!

Najliczniejsze kluby powstały w Warszawie, Gdańsku i Krakowie. Łącznie w całej Polsce w akcji wzięło udział niemal 50 tysięcy uczniów i ponad 2 tysiące szkół! Nie ukrywamy, że w przyszłym roku chcielibyśmy poprawić te wyniki!

Otrzymywaliśmy od Państwa liczne wiadomości o aktywnych spotkaniach DKE, aż do ostatnich dni roku szkolnego. Poniżej zamieszczamy zdjęcia, które Państwo opublikowali na naszym Facebooku. Jak zwykle są rewelacyjne! Cieszymy się, że dyplomy przypadły uczniom do gustu!

Jesteśmy pewni, że po tak intensywnym obcowaniu z książką uczniowie na pewno sięgną po ulubione lektury – na plaży, nad jeziorem czy po zdobyciu górskiego szczytu. Aktywne wakacje z książką – czy to nie brzmi fantastycznie?

Chcielibyśmy również przypomnieć rodzicom o  Rodzinnym DKE. To idealny pomysł na spędzanie czasu z dzieckiem. Promujmy razem rodzinne czytanie i rozmowy!


Dodaj własny komentarz:

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×