Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Konkurs „DKE z autorem”

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego konkursu. Nagrodą w tym konkursie będzie obecność autora jednej z książek z Biblioteki Ja czytam! na spotkaniu DKE w Państwa szkole!

W przyszłym tygodniu w zakładce Mój Profil na stronie jaczytam.pl pojawi się formularz konkursowy i regulamin konkursu. Ale o tym w przyszłym tygodniu.

Tymczasem chcielibyśmy uprzedzić Państwa, co będzie decydowało o wygranej. Będziemy przyznawać punkty między innymi za:

  • liczbę uczniów biorących udział w spotkaniu DKE,
  • liczbę nauczycieli z danej szkoły uczestniczących w DKE,
  • obecność Gości na spotkaniach DKE,
  • liczbę i jakość relacji ze spotkań DKE umieszczanych na facebookowym profilu Ja czytam!

Zachęcamy do podjęcia wyzwania!


Dodaj własny komentarz:

 


13.04.2015 11:13, Nauczyciel napisał:

W zakładce "Mój Profil" na stronie jaczytam.pl - zgodnie z Państwa obietnicą - pojawił się formularz konkursowy dotyczący obecności autora jednej z książek z Biblioteki Ja czytam! na spotkaniu DKE. Niestety, na profilu brak regulaminu konkursu. Chciałabym zapytać, kiedy będzie można się z nim zapoznać.

11.04.2015 10:27, Małgorzata napisał:

Małe szkoły nie maja szans. Tym bardziej jeżeli nauczyciel nie chce umieszczać zdjęć i notatek facebookowym profilu Ja czytam. Ciekawie byłoby zorganizowanie takiego spotkanie np. w jakimś okręgu i zaproszenie uczestników projektu z kilku szkół.

Liczba komentarzy: 2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×