Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Nowa funkcjonalność na stronie Ja czytam!

Otrzymujemy od Państwa wiele zdjęć i projektów gazetek szkolnych, autorskich albumów oraz własnoręcznie wykonanych przez uczniów ilustracji doskonale oddających charakter naszej kampanii. W związku z tym postanowiliśmy uruchomić biuro kampanii Ja czytam! Przy jego pomocy możecie Państwo pobierać i drukować gotowe materiały informacyjne związane z akcją oraz tworzyć w oparciu o nie własne publikacje.

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie ułatwi prowadzenie gazetek, kącików informacyjnych oraz każdej innej wybranej przez Państwa formy promocji kampanii.

Materiały znajdziecie Państwo w zakładce  „Dla nauczycieli” na naszej stronie internetowej.

Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych gazetek szkolnych, które znalazły się na naszym profilu na Facebooku.


Dodaj własny komentarz:

 


14.04.2015 22:15, Anna napisał:

Inicjatywa zachęcania do czytelnictwa i wspólnego czytania bardzo mi odpowiada. Popieram ją! Z chętnymi uczniami zorganizowaliśmy DKE. Dyskutować się uczymy, czytanie lubimy, więc myślę, że damy radę. Udział w kampanii na pewno nas wzbogaci o nowe doświadczenia i umiejętności. Może teraz będzie nieoryginalnie, ale chcę powiedzieć, że czuję się zaszczycona mogąc promować to, co lubię i co dla mnie ważne. Cieszę się, że wciąż są młodzi ludzi, którzy lubią czytać i być z innymi ludźmi. Jestem dumna z moich uczniów.

09.04.2015 08:36, Aleksandra Brodziak napisał:

Nie rozumiem dlaczego zachęcacie do wzięcia udziału w programie - skoro NIE MOŻNA się di niego zapisać !!!

08.04.2015 15:18, Aneta napisał:

Moje dzieciaki z klasy I nie zawsze mogą same coś przeczytać, ale są bardzo zainteresowane , gdy ktoś dla nich czyta. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zapraszanie gości, którzy poczytają dzieciom. W mojej klasie mam chętnych rodziców i co jakiś czas ktoś przychodzi do nas w odwiedziny. Radość dziecka, którego mama czyta dla całej klasy jest nie do opisania.

Liczba komentarzy: 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×