Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Trójka patronem kampanii społecznej Ja czytam!

Radiowa Trójka, która od lat aktywnie wspiera rozwój czytelnictwa w Polsce, propagując najciekawsze inicjatywy, objęła swoim patronatem kampanię Ja czytam! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie – nasza akcja znalazła się  w znakomitym gronie najlepszych programów zachęcających do czytania. To także szansa na zgromadzenie większego grona uczestników Dyskusyjnych Klubów Edukacyjnych.

Społeczność Ja czytam! zyskała szansę na zaprezentowanie swoich dokonań i dzielenie się doświadczeniami ze spotkań DKE. Na Facebooku będziemy organizować konkursy i wyłonimy najaktywniejszych nauczycieli, którzy wraz z uczniami podzielą się swoimi refleksjami na antenie radia. „Chcemy opowiadać o przebiegu kampanii ustami jej uczestników. Zależy nam na tym, by nauczyciele prowadzący DKE nie byli anonimowi. By swoją pracą, pasją i jej efektami mogli dzielić się ze słuchaczami Programu 3 Polskiego Radia.” – powiedziała Aleksandra Bućko z Operonu.

Informacje o kampanii Ja czytam! można znaleźć także na: www.polskieradio.pl.


Dodaj własny komentarz:

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×