Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Wakacyjny kurs rozwoju osobistego, czyli udane wakacje nauczyciela w 10 krokach. Zapisy na nowe szkolenie już ruszyły!

Już 29 czerwca na platformie Kursy internetowe z Operonem rusza nowe autorskie szkolenie Jarosława Kordzińskiego. Tym razem ten znakomity trener, szkoleniowiec, autor wielu książek dotyczących między innymi organizacji procesu edukacyjnego, psychologii pozytywnej, motywacji podzieli się wiedzą z zakresu rozwoju osobistego. 

Kurs będzie się składał z trzech działów (Rozpoznanie i projektowanie zmiany, Aktywna praca nad własnym rozwojem, Długookresowe planowanie rozwoju osobistego) podzielonych na mniejsze części – moduły (będzie ich dziesięć).

Moduły będą miały innowacyjną formę:

  • W każdy poniedziałek wakacji (od 29 czerwca do 31 sierpnia) o godzinie 19.00 zostanie udostępniona piętnastominutowa sesja videobloga dotycząca jednego z dziesięciu tematów (spis tematów znajdą Państwo TUTAJ).
  • Po każdej sesji przez godzinę (19.00–20.00) autor kursu będzie dyżurował na forum. Będzie to niepowtarzalna okazja do bezpośredniego kontaktu z ekspertem, zadania mu pytań „na żywo”, podzielenia się spostrzeżeniami i doświadczeniami. Forum będzie oczywiście dostępne również między sesjami.
  • Uzupełnieniem videobloga będą krótkie wpisy na blogu Jarosława Kordzińskiego zawierające mnóstwo linków do ciekawych wypowiedzi, niebanalnej muzyki, inspirujących filmów.
  • W ramach szkolenia będzie można pobrać wiele bezpłatnych materiałów dodatkowych, narzędzi do samooceny, formularzy ułatwiających planowanie czasu i precyzowanie celów, dodatkowe atrakcyjne zadania pomagające w samorozwoju i wiele innych.

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia znajdą Państwo na platformie Kursy internetowe z Operonem w zakładce Kursy.

Zapisy na szkolenie już ruszyły! Zapraszamy!


Dodaj własny komentarz:

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×