Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Ważna wiadomość!

18 października upływa termin zgłaszania się do kampanii Ja czytam! Zostało już niewiele czasu, dlatego prosimy o pełną mobilizację. 

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy do interaktywnego harmonogramu wpisali liczbę uczniów uczestniczących w DKE. Prosimy oczekiwać na wysyłkę materiałów klubowych w przyszłym tygodniu.

Niestety duża grupa nauczycieli biorących udział w kampanii nie podała liczby uczniów. Dajemy Państwu ostatnią szansę – wydłużamy termin wpisywania liczby uczniów do interaktywnego harmonogramu do 30 października! Po tym terminie nie będzie już możliwości zamówienia gadżetów klubowych. Druga tura wysyłki nastąpi na początku listopada.

Zachęcamy wszystkich uczestników do uzupełnienia liczby uczniów!


Dodaj własny komentarz:

 


20.10.2015 08:05, Ja czytam! napisał:

Szanowne Panie, formularz dostępny jest po zalogowaniu. W razie problemów prosimy o kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta (58 679 00 00) - konsultanci na pewno pomogą.

17.10.2015 08:19, Iwona napisał:

Zgłosiłam do kampanii Ja czytam 18 uczniów, ale klub dyskusyjny powiększył się o dwie osoby. Czy mogę jeszcze zwiększyć liczbę uczestników klubu dyskusyjnego o te dwie osoby i jak to zrobić?

16.10.2015 08:05, Ja czytam! napisał:

Pani Małgorzato - prosimy o kontakt z naszym Centrum Obsługi Klienta (58 679 00 00) - konsultanci na pewno pomogą.

15.10.2015 22:55, Małgorzata napisał:

Od kilku dni walczę z zapisem moich dzieci, niestety utknęłam wypełniając formularz zapisu na kursie. Mimo maila nic sie, nie zmieniło. Dzisiaj nie dostałam żadnej odpowiedzi a czas umyka. A wpisać ich nie mam jak.

Liczba komentarzy: 4

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×