Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Zaczynamy!

Zapraszamy do społeczności Ja czytam! – osób łamiących schematy, które lubią czytać, rozmawiać, dzielić się, budować mądre relacje z uczniami.

1. Zaczynamy z dużym rozmachem – od emisji spotów reklamujących kampanię na pięciu antenach telewizji publicznej (w tym: TVP1, TVP2, TVP Kultura) w ramach nieodpłatnego czasu antenowego oraz w radiowej Trójce, która jest naszym patronem medialnym. Zobaczcie i posłuchajcie!

2. Zapisy już 1 września!

Nauczycieli, którzy kontynuują udział w kampanii prosimy o potwierdzenie tego. Nowych uczestników prosimy o wypełnienie zgłoszenia.

3. Nowość! Powiadomienia mailowe. Aby nikomu nic nie umknęło, będziemy powiadamiać uczestników o kolejnych krokach. Będzie jeszcze łatwiej i jeszcze czytelniej.

4. Nowe materiały. Będzie się działo. Dołączą do nas nowi Przyjaciele Ja czytam!, zaproponujemy kilkadziesiąt nowych książek, będą nowe filmy z Akademii Dokumentalnej, nowe materiały filmowe z autorami i wiele innych! Nowości zaczniemy udostępniać od października. We wrześniu proponujemy korzystać z obecnych zasobów.

5. Animator edukacji I i II stopnia. Nowych uczestników zapraszamy do udziału w kursie Animatora edukacji I stopnia. W stosunku do zeszłorocznej edycji został on wzbogacony o praktyczne rozwiązania, w tym film przedstawiający różne formy dyskusji (to będzie hit!). Kurs rozpocznie się w połowie września. Kontynuatorzy będą mieli zarówno dostęp do tych nowości, jak też do zupełnie nowego kursu kompetencyjnego Animatora edukacji IIstopnia. Formuła tego kursu będzie miłym zaskoczeniem i wyzwaniem jednocześnie. Szczegóły w październiku.

6. Materiały klubowe. Pierwsza wysyłka materiałów zostanie nadana w okolicach połowy października. Kontynuatorzy dostaną nowe gadżety dla uczniów!


Dodaj własny komentarz:

 


16.09.2015 21:23, Renata napisał:

To jest jak jakiś żart: zaloguj się,choć jestem zalogowana. Nie udaje mi się nigdzie zapisać. Logowanie do logowania. Czy chodzi o zniechęcenie? Nie bardzo chce mi się po raz kolejny tyle czasu spędzić przy "Paragrafi 22", a weszłam tu z wielką nadzieją dzięki szumnym tytułom artykułów.

16.09.2015 13:05, Ja czytam! napisał:

Szanowne Panie,
w razie problemów prosimy o kontakt z naszą infolinią (800 88 66 88) - konsultanci na pewno pomogą!
Szczegółowe informacje znajdą też Panie w zakładce "O kampanii" na naszej stronie.

14.09.2015 22:30, Ewa napisał:

Nie mogę się zapisać do JA CZYTAM !

14.09.2015 20:29, Małgorzata napisał:

nie mogę zapisać się na kurs Animator edukacji i stopnia

14.09.2015 20:09, Agnieszka napisał:

Nie mogę się zapisać do programu JA CZYTAM stopień I. POMOCY!

14.09.2015 14:14, Anna napisał:

Oj, mimo ze moge sie uznac za maniaka komputerowego, mam problem z odnalezieniem sie na portalu. Wyjatkowo nieprzyjazny interfejs uzytkownika. Odnosniki prowadza do stron, na ktorych de facto nie ma formularzy zapisu. Trzeba bladzic, bladzic i jeszcze raz bladzic. No wlasnie, jak zapisac sie do kampanii?

14.09.2015 13:25, anna napisał:

Mamy w bibliotece licealnej to szczęście iż posiadamy bardzo dużo nowości, dzięki sponsorowi. teraz mogę w ramach kampanii "Ja czytam" proponować również Państwa propozycje, forma wystawki nowości. powodzenia wszystkim

13.09.2015 08:19, Kama napisał:

Jak zapisać swoją szkołę do programu?! Pomóżcie, proszę. To mój adres: kundelekleon@wp.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×