Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Zapisy na kurs ruszyły!

Nauczyciele biorący udział w kampanii Ja czytam! już mogą zapisywać się na kurs „Animator edukacji”. Zadaniem kursu jest przygotowanie Państwa do wdrożenia Ja czytam! w szkołach oraz rozwijanie kompetencji animatora edukacji. Proponujemy 2 edycje kursu: dla początkujących i zaawansowanych.

Nauczycielom, którzy po raz pierwszy biorą udział w kampanii Ja czytam! dedykujemy kurs Animator edukacji I stopnia, który:

  • przybliży nowemu nauczycielowi, czym są kluby i jakie są ich cele oraz co wyróżnia naszą kampanię od innych akcji czytelniczych,
  • podpowie jak zachęcić dyrektora szkoły do wsparcia akcji, a przede wszystkim: jak zachęcić uczniów do udziału w DKE
  • pomoże inspirująco i nieszablonowo rozwijać pasję czytelniczą wśród uczniów.

 Dla nauczycieli, którzy kontynuują przygodę z DKE proponujemy kurs Animator edukacji II stopnia:

  • wyjątkowy kurs kompetencyjny dla nauczycieli, którzy kontynuują prowadzenie DKE w nowym roku szkolnym
  • nowa, zaskakująca formuła oraz nowe możliwości płynące z udziału w szkoleniu
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji z zakresu edukacji filmowej, czytania obrazów, myślenia nieschematycznego i wiele innych.

Po zalogowaniu odpowiedni kurs przypisany jest do Państwa konta. Pierwsze moduły obu kursów pojawią się już 15 września.

Więcej o kursie Animator edukacji I stopnia - tutaj

Więcej o kursie Animator edukacji II stopnia - tutaj


Dodaj własny komentarz:

 


28.09.2015 11:06, Ja czytam! napisał:

Szanowne Panie,
zapisy na kurs są nadal możliwe - w razie problemów prosimy o kontakt z naszą infolinią (800 88 66 88).
W tym roku szkolnym również przewidujemy gadżety dla członków DKE, o szczegółach będziemy informować wkrótce. Prosimy o cierpliwość!

28.09.2015 08:56, Iwona napisał:

Co zrobić aby zgłosić się jeszcze na kurs animatora II stopnia. Termin minął, a wrzesień zajmuje głowę innymi sprawami w szkole. Teraz jest czas na przejrzenie ofert szkoleniowych. Chciałabym jednocześnie poprosić o zakładki i naklejki dla moich uczniów z DKE. Mamy już spotkania i byłoby miło im rozdać. Nasz Ośrodek zmienił adres. Na moim profilu jest on już od dawna zmieniony. Ale kiedy zapisuję się na kursy jest jeszcze stary adres.

27.09.2015 18:29, Renata napisał:

chciałabym się zapisać jeszcze na kurs animatora I co mam zrobić, bo termin minął?

27.09.2015 17:00, Ela napisał:

Chciałabym zapisać do DKE z ubiegłego roku nowych uczniów- z klasy Iv. Czy otrzymam dla nich zakładki do książek i naklejki na rozpoczęcie spotkań?

24.09.2015 17:54, Hanna napisał:

Witam, w ubiegłym roku zapisałam się na I stopień animatora ale przeoczyłam terminy i nie skończyłam kursu. Czy jest możliwość powtórzenia? Pozdrawiam

24.09.2015 11:12, Justyna napisał:

Jak mogę zapisac sie na kurs animacji II stopnia?

22.09.2015 22:28, Dorota napisał:

Spotkania w gronie innych osób pozwalają często spojrzeć na szarą rzeczywistość innymi oczami, ułatwiają rozwikłać często błahe problemy. Przykładem są bezwarunkowe spotkania DKE, które są odskocznią od życia w biegu i zatrzymaniem się na chwilę, pomedytowaniem, wymianą doświadczeń. Na prawdo warto, polecam.

22.09.2015 09:54, Ja czytam! napisał:

Pani Edyto, prosimy o kontakt z naszą infolinią (800 88 66 88).

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×