Zaloguj się

Ja czytam

Dyskusyjne kluby edukacyjne

Kroniki Saltamontes. Ucieczka z mroku

Monika Marin

Trylogia "Kroniki Saltamontes" to przede wszystkim manifestacja przyjaźni. W rozdziale pierwszym pierwszej części dwóch serdecznych przyjaciół z sierocińca, którzy sami nazywają siebie braćmi  najpierw konstruują Maszynę do Produkowania Szczęścia, gdy zaraz potem jeden z nich trafia pod skrzydła obcej kobiety, która podaje się za jego ciotkę, a która jest osobą złą. Adam postanawia uciec od ciotki narażając się na niebezpieczeństwo w postaci przeprawy przez straszny cmentarz, tymczasem jego przyjaciel Aleks również wyrusza aby go ratować. Chłopcy spotykają się wśród grobowców nie spodziewając się swojej obecności, dygocząc ze strachu i przerażenia. 

"Kroniki Saltamontes" - to trylogia pełna pięknych wartości wplecionych w przygodę, wartką akcję i tajemnicę. To książka nad którą pochyli się i dziecko i dorosły, gdzie przy niektórych rozdziałach czytelnik się zatrzymuje, aby zastanowić się, co jest najważniejsze w życiu, a inne rozdziały pochłania jednym tchem.

Ścieżka: PRZYJAŹŃ

Pobierz książkę Kroniki Saltamontes. Ucieczka z mroku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj ×